gototopgototop

Відгуки батьків

Батьки учня 1 – Б класу Гончарова С. Г.

Я дуже задоволений, що моя дитина навчається за програмою «Інтелект України». Досить великий обсяг та складність матеріалу компенсується поданням його у формі гри та використанням аудіо та відеороликів, мультфільмів, веселих казок та пісень. Дитині цікаво вчитися, легше засвоїти матеріал. Навчальний процес зручно поставлений з добре ілюстрованими робочими зошитами, завдання-змагання «Великі Перегони» підтримують мотивацію вчитися. Звісно, навантаження досить велике, але діти справляються і отримують знання з  цікавістю та задоволенням.

 

ПЕТРИК Т.П. 2-А КЛАС

Я дуже задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України». Перш за все, тим, що рівень знань та загальний інтелектуальний рівен значно вищий, ніж за  стандартною програмою. Метою програми є виховання і навчання обдарованих дітей. Сутність її полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Уважно спостерігаючи за успіхами дитини, можу зробити висновок, що проект себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації. Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням,  щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Сподіваюсь, що проект поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.

Проект дає міцний фундамент для розвитку інтелекту, знань та майбутньої освіти дітей.

Щирі  слова вдячності засновникам даного проекту та особливо нашому вчителю Іванюк Ларисі Василівні за його реалізацію.

 

Наталія Козак, 2 –Д клас

« Інтелект України» - це нелегкий проект для наших дітей, але незважаючи на це діти наші талановиті і старанні стають впевненішими у собі. Я бачу по своїй дитині, що їй подобається навчатися за цим проектом. Вони дізнаються багато цікавого, такого чого немає у звичайних класах. Наприклад урок «Людина і світ» - один з улюблених уроків, де дитина дізнається про оточуючий світ. Особливо цікава форма подачі матеріалу. Такий урок як «Еврика» нелегкий не тільки для дітей, а й для батьків. Не у всіх розвинене логічне мислення для розв’язування винахідницьких задач. Такі уроки як математика, українська мова, читання є більш стандартними і особливість тут в перегонах та конкурсах, де діти змагаються за кубок.

 

Гринь Т.І., 1-В клас

І ось нарешті  1 клас! Ми довго думали: в яку школу,клас віддати нашого малюка. Адже дитина підростає і активно виявляє своє бажання у пізнанні навколишнього світу. Вона багато запитує і любить змістовні відповіді.

Становлення творчо активної особистості-важливе завдання,у вирішенні якого, я б хотіла, щоб допомогла школа.

Я глибоко переконана,що в наш час численних інтернет ресурсів дитина повинна вміти здійснювати вибір, визначати та вирішувати проблеми, бути винахідливою, мати творчу уяву.

 

Батьки учениці першого классу Бучкович Ульяни

Спостерігаючи за успіхами моєї дитини, можу зробити висновок, що проект себе виправдовує. Даний проект сприяє гнучкому мисленню. Головне – дитині цікаво: процес проходить, начегра. Діти можуть самостійно працювати в зошиті, що зручно для батьків.  Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням,  щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Мені подобається в проекті методика подання дітям нового матеріалу (використання наочності, аудіо-відеоматеріалів). Дитина вчиться самостійно думати, приймати рішення.

Сподіваюсь, що проект поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.

 

Шамрик О.Я., 3-В клас

Уважно спостерігаючи за успіхами дітей, можу зробити висновок, що проект  «Інтелект України» себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації,формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості. Нам подобається новий підхід до навчання.  Головне - дітям цікаво, уроки змістовні ,грамотно сплановані ,ілюстровані різноманітним і  пізнавальним  дидактичним матеріалом.

 

Інна Буйна, 2-Б клас

Коли віддавала дитину до школи, сумнівалася:

1) чи легко буде засвоїти програму?
2) який буде емоційний стан дитини?

3) вага портфеля?
Після того, як моя дитина провчилася вже 1.5 роки а я відвідала декілька відкритих уроків, переконалася, що матеріал засвоюється легко, оскільки діти переглядають на кожному уроці відеоматеріали, презентації з плазми, часто матеріал пояснюють улюблені герої мультфільмів, перед тим, як виконати якесь завдання, учні виконують певний перелік дій, що дозволяє міцно засвоїти матеріал, є пробні вправи, багато вправ виконуються за зразками, в кінці кожного уроку присутні завдання-змагання.

 

Корчук Т.В., 1-В клас

Шкільна програма «Інтелект України» викладена в оптимальному об’ємі, доступному для сприйняття дітьми шестирічного віку. Завдання з читання та математики поєднані з іграми та казковими персонажами, що викликає в дітей бажання займатись ними. Цікаво викладений матеріал з предметів «Людина і світ» та «Навчаємося разом».Єдине побажання-більше матеріалу з розділу «Культура поведінки».

 

Величко О.М., мама учениці 1-А класу

Моя донька, Величко Софія Миколаївна, навчається в 1-А класі Рівненського НВК №12 за програмою «Інтелект України». Наша вчителька Кривко Валентина Григорівна є тією людиною, яка веде дитину у світ знань та поселила в її душі бажання вчитися.

Програма проекту має надзвичайно швидкий темп і досить напружена для дитини,хоча надзвичайно цікава і досить результативна. Завдяки засобам наочності, аудіо, відеоматеріалам, процесу навчання в ігровій формі об’єкти вивчення стають більш зрозумілими і цікавими для дитини. Вона дійсно швидше запам’ятовує та набуває навичок і вмінь користуватися своїми знаннями. За період навчання хочу відмітити значні успіхи своєї дитини у техніці читання, математиці, письмі, мисленні, бажанні вчитися, самостійно думати, розвитку пам’яті.

 

Батьки Тирака В., 2-В клас

Мій син Тирак Владислав є учнем 2-В класу, навчається по програмі « Інтелект України». Програма тяжка і водночас дуже цікава. В кожному предметові він знаходить для себе якусь цікаву нотку. Улюбленого конкретно предмету немає,так як кожен день приходить зі школи, бере для себе щось цікаве і нове. Із задоволенням вчимо вірші,читаємо казки,але було б добре,якби більше літератури було українських письменників,а з письма трішки менше писання. Програма Інтелект особисто для мене подобається тим,що багато цікавої інформації є для дітей, якої не знають і батьки. Вчимося разом!

 

Оліневич О.А., мама учениці 1-А класу Оліневич Катерини

Дитині подобається навчатися у школі. Швидко запам’ятовує пройдений матеріал на уроці. Вдома з легкістю повторює пройдену тему. Мені зручно перевіряти, оскільки, я бачу кожен пройдений урок. Не потрібно заучувати правила. Дитина запам’ятовує їх ще на уроці. Подобаються «Великі перегони». Доступно і зрозуміло подається навчальний матеріал. Дитина з радістю розповідає про те, що дізналася на уроках. Радіє своїм успіхам.

 

Суха Н.В., 1-В клас.

За перші три місяці навчання моєї дитини в класі за програмою «Інтелект України»мої враження та відгуки від цієї програми лише позитивні.  Особливо хочу наголосити на вдалу та професійно розроблену сітку для письма, прописуючи літери, дитина формує  правильне поняття слова «каліграфія».Важливо,що ця програма ставить великий наголос на повторенні,виділяє найголовніші речення ,фрази,формуючи у дітей вже з першого класу поняття «правило»,таким чином наголошує,що це важливо запам’ятати та пронести з користю цю інформацію на протязі свого життя.

 

Ойцюсь Л.В., мама учня 1-А класу Ойцюся Сашка

Навчання моєї дитини за програмою «Інтелект України»проходить цікаво та змістовно, дитині подобається. Програма, однозначно, розрахована на обдарованих дітей, навантаження велике. Завдяки цій програмі навчання пізнавальне, уроки проходять наче гра.

Плюси:

- цікава система викладання, дітям подобається (дивляться мультфільми, співають, переглядають пізнавальні сюжети на різні теми);

- на уроках використовуються міжпредметні зв’язки;

 

Чернецька Оксана, мама учениці 1-А класу Чернецької Ангеліни

Як і всі батьки, я бажаю тільки найкращого для своїх дітей. Тому, почувши про проект «Інтелект України», вирішили, що це саме те, що необхідне моїй доньці Ангеліні. Провчившись декілька місяців, бачу, що не прогадали. Дитині подобається, навчання викликає інтерес. Ангеліна повертається зі школи у позитивному настрої, розповідає, що уроки проходять цікаво і захопливо. Щодня ділиться тим, що вже засвоїла в школі, співає пісні, які вивчила на уроках. Цікаві не тільки уроки, а й перерви з музичними вправами.

 

Мельничук Л.М., 1-В клас

Відгуки про програму «Інтелект України» тільки позитивні. Подобається новий підхід до навчання .Головне, що дитині цікаво і є можливість працювати самостійно у зошитах. Рівень знань вищий, ніж за стандартною програмою і в дитини є бажання пізнавати більше, хоча програма не є легкою. Особисто у моєї дитини немає такого предмету, який би їй не сподобався,а це, я вважаю,високий показник.

 

Батьки 2-В класу: Лавренчук.І.Я, Бондарець Ю.Ю.

Для кожної дитини школа є новим етапом коли змінюється її кругозір, інтереси, цінності, коли дитина здобуває нові знання та новий статус у суспільстві. Молодший шкільний вік найсприятливіший період для розвитку умінь та навичок. Віддаючи власних дітей до  першого класу батьки з відчуттям відповідальності вишукують цікаві, сучасні, результативні програми навчання. Саме такою для нас стала програма ,, Інтелект України ,,

 

Борконюк І.В., 1-В клас.

Наша  донечка навчається в 1-В класі за програмою «Інтелект України». Програма дуже цікава. Мені, як мамі, також цікаво вчити уроки з дитиною. Донька прибігає із школи задоволена від того, як цікаво проходять уроки. Це наші враження за три місяці.