Всесвітній день боротьби з інсультом

З метою привернути увагу до проблем, пов’язаних із судинно-мозковими захворюваннями до Всесвітнього дня боротьби з інсультом  (29 жовтня) ще до початку осінніх канікул учні 8-А класу, які відвідують індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя», виготовили інформаційний плакат та буклет, зі змістом яких ознайомили учнів, їхніх батьків, працівників закладу,  а також перехожих, яких зустрічали на території школи. Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям уникнути проблем зі здоров’ям.

Індивідуально-групові заняття з біології за курсом «Умій врятувати життя»

Сьогодні у всьому світі знання і навички з надання домедичної допомоги є необхідними, а у деяких країнах - обов’язковими для всіх громадян. Як свідчить статистика, своєчасне надання допомоги на домедичному етапі до 30% збільшує кількість успішного порятунку життя постраждалих осіб. Формування практичних умінь із надання домедичної допомоги, виховання готовності допомогти собі та оточуючим у критичній ситуації є одним із актуальних питань у процесі формування життєвих компетентностей дітей та молоді. З  метою інформування населення про важливість навичок з домедичної    допомоги у середу, 16 жовтня, на Майдані Незалежності було проведено флеш-моб з учасниками – представниками всіх шкіл міста з показовим масовим проведенням серцево-легеневої реанімації на манекенах. Наш заклад представляли учні 8-А класу, де показали чудові навички в наданні допомоги при відсутності свідомості та дихання в «потерпілого».