gototopgototop


 


 

 

Обережно грип!!!

Інформація нижче за посиланням:


Звернення Рівненської обласної аварійно-рятувальної служби -
Переглянути...

 


Звернення МНС до батьків

Критичний стан, що склався зі зростанням кількості смертельних випадків та травмування серед дітей, змушує МНС України звернутися до кожного громадянина країни, особливо батьків.

За статистикою, в нашій країні нещасні випадки щодня призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу, щороку – майже 2 тисяч юних громадян.

Біда трапляється несподівано. Часто тоді, коли дітей залишають без нагляду, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини трагічних наслідків.

 

 


Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті, на вулиці, в трансп

орті, на водоймах і біля них, біля ліній електропередач тощо. Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть кілька хвилин на відверту розмову про це. Пам’ятайте, що ці хвилини можуть вимірюватися ціною життя. А щоб несподіванка не стала початком великої біди, необхідно давати дітям міцні знання та вчити діяти в певній ситуації.

Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить від вас!

 


Консультації шкільного логопеда

Писарчук Надії Миколаївни

батькам, педагогам.

- Автоматизація звука Л.- Переглянути...

- Автоматизація свистячих звуків.- Переглянути...

 


Інформація для батьків майбутніх першокласників!!!

Пам’ятка для батьків... - Відкрити


Готуємось до школи!

Діти ростуть швидко. Здавалось би ще тільки вчора ви хвилювалися за свого малюка, коли вперше відвели його до дитячого садочка, а на порозі вже нове випробування – школа. Як зробити так, щоб ваш малюк швидко і безболісно адаптувався до нових умов? У чому полягає психологічна підготовка першачків?

Детальніше...

А ви підготували дитину до школи?

Чим ближчий початок нового навчального року, тим більше турбот з’являється у батьків. У що вдягнути чадо, які підручники купити, скільки грошей відкласти на потреби школи...

У цьому сум’ятті багато мам і тат зовсім забувають про те, що, крім екіпіровки, дитині потрібна ще і підвищена увага, особливо якщо вона йде до школи вперше.

 

Детальніше...

Шкільний ранець: як вибрати найкращий?

Батьки завжди хочуть найкращого для своїх дітей, тому ретельно ставляться до вибору найнеобхідніших дитячих товарів. На сучасному ринку дитячих товарів, який переповнений підробками та неякісними матеріалами, дуже непросто не помилитись і не дати себе обдурити. До вибору та купівлі якоїсь речі для дитини завжди треба підходити відповідально, але при виборі шкільного ранця відповідальність зростає у декілька разів, адже неякісний шкільний ранець – це загроза здоров’ю і життю дитини.

 

Детальніше...

Моя дитина погано вчиться - що робити?

Шкільна успішність - це тема, яка зазвичай тримає батьків у напрузі і змушує здригається підчас кожного невдалого повороту. Якщо дитина − не перший учень у класі, це ще можна пережити, але якщо вона навчається відверто слабко, на трійки, які в будь-який момент можуть обернутися двійками, то це вже трагедія. І тоді батьки впадають у відчай, не знаходячи собі місця і страждаючи питаннями: як так сталося? Чому? Де і коли не додивилися?

 

Детальніше...

Кілька порад батькам першокласників!

  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

  3. Обов'язково привчіть дитину зранку снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

  4. Давайте дитині у школу бутерброд, фрукти. Вона в школі працює, витрачає багато сил і енергії.

  5. Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

Що робити, якщо вчителька не злюбила дитину?

Діти не завжди бувають чесними оповідачами. Нерозумно панікувати, коли першокласник приходить додому і заявляє, що його вчителька ненавидить його. Але коли ви самі стали помічати ознаки необгрунтованого невдоволення, виявлені по відношенню до вашої дитини, потрібно вживати заходів. Але яких?

Вже п'ятий вечір поспіль ваш школяр повертається додому в сльозах і з твердим переконанням у тому, що вчителька його не злюбила. Спочатку ви йому не вірите, але потім прислухаєтеся і погоджуєтеся з тим, що його вчителька не так вже й дружелюбна. Почніть діяти до того, як ситуація вийде з-під контролю.

Детальніше...