gototopgototop

Шкільний Європейський Клуб

Святкування Дня Європи в Рівному.

Команда Шкільного Європейського клубу Рівненського навчально-виховного комплексу №12 - завжди попереду! За підсумками індивідуального туру Міської Євроолімпіади учень 11-А класу НВК№12 Чафонов Іван здобув 1 почесне місце, в командному турі НВК №12 здобула 2 місце! Пишаємось нашими учнями, радіємо їхнім успіхам, віримо, що така молодь зробить все можливе для нашого спільного майбутнього!!!

 

Брейн-ринг "Європа, Україна, Молодь"

Святкуємо 2-ге місце! Шкільний європейський клуб НВК12 "Пліч-о-пліч з Європою" вкотре заявив про себе. Цього разу у міському брейн-ринзі "Європа, Україна, Молодь", присвяченому дням Європи в Україні та світі. Команди-учасники цього заходу змагалися між собою у знаннях з історії, географії і культурі ЄС та його країн, а також створювати PR-компанію на тему "Рівне - унікальне місто". Наша команда особливо креативно відзначилась у фінальному конкурсі.

 

Halloween is coming to school#12

Вже стало чудовою традицією – зустрічати Свято у теплому колі шкільних друзів. В ніч з 28 на 29 жовтня 2016 року Шкільний Європейський клуб Рівненського НВК №12 організовує традиційне «широке нічне засідання» учасників клубу.

Мета цього незвичайного заходу – виховання ціннісного ставлення учнів до рідної держави, сім’ї, шкільної родини і до кожної окремої особистості.

В програмі – цікаві фільми про проблеми молоді та їх жваве обговорення, мелодія гітари та тепле коло спілкування, теплі домашні покривала та смачний аромат домашніх страв, традиційні костюми Хеллоувіна та захоплюючі ігри!!!

 

Вчитель англійської мови Степаненко Ліна Пилипівна

 

Пліч-о- пліч з Європою

Учениця Рівненського Навчально-виховного комплексу №12 , член Шкільного Європейського клубу     « Пліч-о- пліч з Європою» Степаненко Валерія стала переможницею Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць». Нагородження відбулось днями в Посольстві Литовської Республіки в Україні (місто Київ).  Степаненко Валерія посіла ІІ почесне місце. Вона  нагороджена  дипломом і подарунком.

Конкурс проходив у жовтні 2015 року – березні 2016 року. Всього у ньому взяло участь понад 4,5 тисяч учасників – учнів загальноосвітніх навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій. В урочистому нагородженні переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» взяли участь:Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник Міністра культури України Ростислав Карандєєв, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов.

 

Вітання польським друзям з Різдвом від учнів НВК№12

Пану Аркадіушу

Пані Мажені

від Валерії Степаненко

від Маріанни Іванюк

від Олександра Приміча

від Ярослави Тодеріки

від Данила Лазарєва

від Олександри Ситенко

 

Ніч фільмів

З 18 на 19 грудня 2015 року Шкільний Європейський клуб НВК№12 провів широке нічне засідання учасників клубу «А як у них?..» Мета цього заходу - через художні фільми познайомити учнів з проблемами молоді сусідніх країн, обговорити їх у дружньому колі і порівняти з проблемами молоді в нашій країні. Таку цікаву традицію ми запозичили у наших польських друзів з міста Бжежини, де провели незабутні хвилини спілкування під час участі у спільному українсько-польському проекті на історичну тематику.

 

«Школи: партнери майбутнього»

З 2008 року НВК№12 та РГГ є учасниками Міжнародного проекту, започаткованого Гете-інститутом«Школи: партнери майбутнього». Його мета - популяризація німецької культури та об'єднання в єдину мережу закладів освіти, які його реалізують. З 11 по 13 листопада у місті Рівному відбулася щорічна зустріч директорів шкіл України-учасників проекту.

Урочисте відкриття пройшло у НВК№12. На ньому були присутні заступник директора Гете-інституту, керівник мовного відділу Сюзанна Бекер, координатор проекту в Україні Вайко Фрауенштайн, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець В.С., директори PASH-шкіл.  Директор школи Лагодюк В.Ю. презентувала навчальний заклад, акцентуючи уваги на досягненнях, у тому числі і на міжнародному рівні,

 

Подяка від американської делегації

Thank you from the family of Shelly Weiner
Dear Teachers, Students and Administrators,
Our family wants to thank everyone at your school that we had the opportunity to meet with during our visit last Friday.  We so appreciate all of the effort everyone put in to make our visit so special.  The students who performed were so cute in the native Ukrainian dress and we were impressed by their grasp of the English language.  I am still struggling with good morning and thank you in Ukrainian.
 The warm welcome we received from your teachers and staff was wonderful. We all loved the candy from Rivne that was served at the tea. In fact it was a big topic of conversation on the car ride back to Kiev

I hope my mothers story will help inspire many meaningful conversations between the students and teachers at your school as they learn more about how the holocaust impacted the citizens of their city.

Thanks again for such a special visit

Warmly,
Shelly Weiner, Debra Cohen, Donna, Joel and Paula Freedman, Julie Weiner
Спасибі вам від сім'ї Шеллі Вайнер
Шановні Викладачі, Учні та Адміністрація школи,

Наша сім'я хоче подякувати кожному у Вашій школі за те, що  ми мали таку можливість зустрітися з Вами під час наших відвідин Рівного минулої п'ятниці. Ми так цінуємо всі ваші зусилля зробити наш візит настільки особливим! Учні так мило виступали  в рідному українському одязі, і ми були вражені їхнім розумінням англійської мови. Ми все ще досі згадуємо той ранок і дякуємо Вам по-українськи. 

 Теплий прийом, який ми отримали від ваших вчителів і співробітників ,був  чудовим! Ми всі полюбили цукерки з Рівного, які подавали нам  до чаю. Насправді, всю дорогу до Києва ми тільки й говорили, що про візит до Вашої школи. 

Я сподіваюся, що розповідь моєї мами допоможе надихнути багатьох на такі значимі розмови між учнями та викладачами в школі про те, як Голокост вплинув на громадян вашого міста.

Ще раз дякуємо за такий особливий  візит.

З найтеплішими почуттями до Вас,
Шеллі Вайнер, Дебра Коен, Донна, Джоел і Паула Фрідман, Джулі Вайнер

 

«Повернення до Рівного»

В рамках співпраці з Гете – інститутом по реалізації проекту «Школи: партнери майбутнього» (PASH) та з метою вшанування пам’яті жертв Голокосту, 06 листопада 2015 року у НВК№12 відбулася зустріч з представниками історичного університету «Центропа» В ході зустрічі учням - учасникам проекту «Єврейська історія нашого міста», які поглиблено вивчають німецьку та англійську мови, для перегляду та обговорення з носіями мови було представлено документальний фільм «Повернення до Рівного», оснований на реальних подіях. У фільмі розповідається історія єврейської родини, яка у період Другої світової змогла врятуватися від нацистських розстрілів, переховуючись у родині селян поблизу Рівного.

 

Прощавай, Літо-2015! До нових зустрічей, Літо-2016!

В рамках міжнародної співпраці НВК№12 та на запрошення Міжнародної федерації по роботі з дітьми TPD ( м. Варшава ) традиційно щороку в липні місяці  організовується поїздка учнів Рівненського НВК№12 з метою оздоровлення в інтеграційному  мовному таборі (литовці, поляки, українці) – в минулому 2015 році  в Австрії з відвідуванням Венеції, Відня, Любляни, Варшави, в 2016 році – в Австрії та Італії.  Готель «Alpen Rose», що знаходиться на горі Герлітцен (1911м), – це чисте гірське повітря, захоплюючі краєвиди, відпочинок і розваги серед хмар, безмежні альпійські луки… Учні проводять активний відпочинок в горах, купаються в джерельному гірському озері, вчаться кататися на байдарках, мають можливість відвідати єдиний в Європі парк макак, де тварини не сидять в клітках, а вільно рухаються по парку. Незабутніми для дітей є підйоми на найвищу гору Рейзек (3100м), на вершину водоспаду висотою в 80-поверховий будинок, 10-кілометровий підйом до старовинного замку 14 століття Ландскрон.  Вишуканість Відня, казковість Венеції, ніжність Люблян та тепло Варшави не залишать байдужими жодну людину!

Крім оздоровлення діти мають змогу вдосконалювати англійську, німецьку та польську мови в процесі живого спілкування з носіями мови у невимушеній атмосфері  на повсякденні теми, що сприяє подоланню мовного бар’єру, підвищенню мотивації навчальної діяльності учнів до вивчення іноземних мов. Таке оздоровлення в інтеграційних  мовних таборах школа проводить з 2010 року. Крім того, під час відпочинку обговорюється ряд актуальних проблем, таких як  вивчення екологічного стану атмосферного повітря, вплив якості повітря на самопочуття людини,  формування екологічної свідомості серед молоді та дорослих, забезпечення збалансованого вирішення економічних, соціальних та  екологічних проблем для формування якісного життя людини. Відбувається ознайомлення з інноваційними технологіями щодо попередження захворюваності та зміцнення здоров’я школярів.

Отож, нові туристичні відкриття,  нові знання, нові знайомства, нові друзі, нові враження чекають на Вас! Прощавай Літо-2015 !  До нових зустрічей – Літо-2016!!!

Пропонуємо Вам фоторепортаж з поїздки 2015.

Подорож до Австрії. Країна "Макак". Озеро Оссиахер-Зее. Венеція - Переглянути...

Місто Любляни (Словенія) - Переглянути...

Запрошення до Австрії на Літо-2016.  - Переглянути...

 

Європарад у Рівному

У суботу, 16 травня Рівне, як і вся Україна, відзначало День Європи. У святкуванні взяли участь і члени нашого шкільного Євроклубу.

Євроклуби всього міста пройшли парадом від Майдану Магдебурзького Права до Майдану Незалежності, представляючи всі країни Євросоюзу. Чудова погода, безліч  кольорових повітряних кульок, національні костюми країн Євросоюзу створили святковий настрій.

У Рівне завітали іноземні гості, а також було підписано Меморандум про співпрацю нашого міста з Монако. Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм та консул Польщі у Луцьку Беата Бживчи разом з міським головою Володимиром Хомком вручали  нагороди переможцям конкурсів, приурочених до Дня Європи. Пишаємося тим, що наш Шкільний Європейський Клуб було відзначено гостями і нагороджено Почесним Дипломом.

 

Поїздка до Польщі в рамках міжнародного проекту обміну учнівською молоддю

З метою виховання полікультурної, соціокультурної та мовленнєвої компетентностей особистості школяра в рамках співпраці із закордонними школами-партнерами на запрошення директора школи Можени Віснярської та мера міста Бржежини (сателіт м. Варшави) п’ятнадцять учнів нашої школи здійснили незабутню, сповнену чудових вражень поїздку до наших польських друзів. Впродовж тижня українські школярі навчалися в польській школі і проживали в сім’ях польських друзів. Адміністрацією, педагогами та «польськими» батьками було проведено ряд  цікавих та змістовних заходів. Програма перебування  гостей з України, крім навчання у школі та відвідування уроків, включала спортивні змагання, ігри на природі, розучування українських та польських народних танців, екскурсію  м.Варшавою, відвідування музею Варшавського національного повстання,  історичний конкурс з нагоди 70–річчя до Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, виступи та презентації дітей до Дня  Європи – Презентації про пам’ятки та цікаві місця в Україні, які пов’язані з історією Польщі, і навпаки – презентації української культури та традицій.

 

Конкурс відео "Бути європейцем"

У березні 2015р. Шкільний Європейський Клуб провів І етап Всеукраїнського конкурсу відео "Бути європейцем". За результатами І етапу три найкращих роботи      (І місце - 8В клас, ІІ місце - 10А клас, ІІІ місце - 8Б клас) були зареєстровані для подальшої участі у конкурсі. Дякуємо всім за участь та підтримку наших команд!

 

На крок ближче до Європи (ІІ етап)

 

На крок ближче до Європи

У рамках співпраці з Гете-інститутом та реалізації програми «Школи: партнери майбутнього» (РАSН- schulen), з міжнародною федерацією по роботі з дітьми ТРD та з метою розширення знань учнів з історії, літератури, побуту, культури, традицій Німеччини, розвитку інтересу до самостійної дослідницької діяльності, навчання роботі в команді в учнів НВК №12 виникла потреба у написанні міжнародного проекту «На крок ближче до Німеччини», на реалізацію якого вони виграли грант. Реалізація даного проекту відбувається в чотири етапи.

 

Відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого

Уже багато років поспіль учні нашої школи є учасниками різноманітних проектів, організаторами яких є наші сусіди з Польщі. Кожного разу наші діти із задоволенням беруть участь у поїздках і щоразу залишаються задоволеними організацією дитячого відпочинку, рівнем культурної та оздоровчої програми. Такий відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого. Особливо цікавим та різноманітним був відпочинок на травневих святах цього року. Ми відвідали саме серце сучасної республіки Польщі – Варшаву.

Гарна старовинна легенда розповідає, що місто заснували юнак-рибалка Варс та прекрасна русалка Сава, які дуже кохали одне одного, та поєднали свої долі. Образ русалки з тих пір є символом Варшави. Саме тут тече бурхливе повсякденне та туристичне життя міста.

 

НВК №12 вкотре відчиняє двері в Європу

Під патронатом міської ради Рівного 16.05.2013 року у НВК №12 відбувся Єврофестиваль-2013. Команди-переможці Євроклубів СпШ «Центр надії», Рівненської гімназії «Гармонія», ЗОШ №1 та НВК №12 презентували свої творчі проекти. Капітани команд-переможців отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів з рук секретаря міської ради Рівного Андрія Грещука, координаторів з числа учителів нагородив подяками начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець, грамоти учням-призерам  інтелектуального туру вручив методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Святослав Кульчинський. З вітальним словом до 250-ти учасників Єврофестивалю та їх координаторів звернувся почесний гість фестивалю староста Радомщанського воєводства пан Роберт Закжевський. Наші учні переконливо довели, що європейський вектор розвитку суспільства є потребою сьогодення і усвідомленим вибором сучасної молоді.


 

Вітаємо!!!

Переможців (І місце) фестивалю шкільних Європейських клубів серед загальноосвітніх закладів м.Рівного команду «Пліч-о-пліч з Європою»: Дмитрук В., Марченка Ю., Калетника О., Лущик К., Лагнюк І., Процюка М., Баніт С., Чафонова І., Буняка М., Шекель С., Подганюка Б., Селезньова В., Бучака Н., Шульги І., Артемюка П., Селезньова В. та їх вчителя Степаненко Л. П.

Адміністрація

 

Фестиваль шкільних Європейських клубів ЗНЗ.

24 квітня 2013 року на базі СпШ№15 відбувся фестиваль шкільних Європейських клубів ЗНЗ. Навчально-виховний комплекс №12 представляла команда Євроклубу «Пліч-о-пліч з Європою» у складі: Дмитрук В., Марченка Ю., Калетника О., Лушик К., Лагнюк І., Процюка М., Баніт С., Чафонова І., Буняка М., Шекель С., Подганюка Б., Селезньова В., Бучака Н., Шульги І., Артемюка П. Учні продемонстрували феєричний виступ «Європа очима дітей», в ході якого пропагували євроінтеграцію та здоровий спосіб життя. За підсумками фестивалю Евроклуб НВК№12 посів І місце. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

 

Європарад – 2012

19.05 на Майдані Незалежності відбувся Європарад – 2012. Учні НВК №12 стали найкращими на Європараді - 2012.

Генеральний консул Польщі привітав переможців цінними подарунками. Найкращим сюрпризом для учасників є екскурсія до Луцьку (24.05) організована радою профілактики  школи.

 

Євро-клуб!

Вітаємо переможців Євроолімпіади-2012

Команда шкільного європейського клубу НВК №12 «Пліч-о-пліч» з Європою 18 квітня 2012 року виборола 1 місце.

А ти записався у євроклуб  на наступний рік?

 

Поїздка українських школярів до м. Бржежини (сателіт м. Варшави, Польща) в рамках міжнародного співробітництва

У НВК №12 м. Рівного одним із напрямків роботи є розвиток міжнародного співробітництва, мета якого – виховання полікультурної особистості, ознайомлення учнів із історичною та культурною спадщиною країн ЄС, євроінтеграція молоді у світову спільноту, участь у Міжнародних навчальних програмах та програмах обміну.

Досягнення основних завдань міжнародного співробітництва реалізується, у першу чергу, через проектну діяльність. НВК №12 має багатий досвід співпраці з відомими фондами у різноманітних програмах. Учні школи є активними учасниками багатьох проектів, фінансованих Програмами Євросоюзу. З 2008 року співпрацюємо з Гете  інститутом у рамках міжнародної програми PASH (проект «Школи: партнери майбутнього»), з 2009 – з Товариством сприяння роботі з дітьми (TPD, м.Варшава). З 2014 року навчальний заклад увійшов до складу Міжнародної федерації по роботі з дітьми (MFTPD, м.Варшава). Педагоги школи є активними учасниками міжнародних конференцій, семінарів, тренінгів. Учителі НВК №12 мали змогу ознайомитися із системою освіти розвинених європейських країн.

 

Speaking English in Europe

 

 

1) The european origins of english Words  - Переглянути...

2) Test your knowledge with our quiz to celebrate the European Day of Languages!

 

Порфоліо Шкільного Європейського клубу

Історія та діяльність ШЄК - ПЕРЕГЛЯНУТИ...

Структура Шкільного Європейського клубу - Переглянути...

Про роботу Євроклубу Переглянути...

Фото з книги про наш Євроклуб Переглянути...

Марафон "Пізнаємо Європу разом" Переглянути...

Звіт роботи ШЕК Переглянути...