gototopgototop

Вітаємо!!!!

Учнів 7-А класу Пархоменко Юліану, Дудар Вікторію, Савчука Богдана та їх вчителя біології Конончук Галину Василівну з перемогою (ІІІ місце) у грі-змаганні  «Експедиція річкою», яка відбулась 22 березня в рамках відзначення Міжнародного дня річок на базі Екологічного центру  Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Молодці!!! Бажаємо успіхів й надалі!!!

 

Всесвітній день поезії

У Всесвітній день поезії долучались до прекрасного майбутні поети й поетеси 5-Б класу, бо мали супернагоду послухати авторське читання рівненських письменників.
Звучало рідне слово…
Вкотре насолоджувались його красою, багатством і глибиною. Які б не були часи, завжди важливо говорити про цінність простих речей : можливості спілкуватися з друзями, мріяти, прагнути до свободи й говорити слова любові рідному місту…
«Попереду ще стільки звершень!
Жага життя перемагає!»
«Усе, що робиш для країни, тобі сторицею воздасться!»
Ми ще на один день ближче до перемоги.

Дізнатись більше -

 

Виставка Рівне Аніма Фест

21 березня 2023 року у Рівненському ліцеї 12 спільно з школою анімації Мульти Кідс відбулося відкриття благодійної інтерактивної виставки Рівне Аніма Фест. Це справжнє сучасне цифрове мистецтво! А його автори - учні нашої школи.
Виставка буде діяти впродовж трьох тижнів. І з нею ми проведемо ще багато цікавих історій.

Сьогодні ж ми ...
 

Акція підтримки «Різнокольорові шкарпетки»

Генеральна Асамблея ООН у 2011 році прийняла рішення щороку 21 березня відзначати Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця року був обраний свідомо, це пов’язано з тим, що захворювання являє собою трисомію за 21‑ою хромосомою. Такі люди мають 47 хромосом у каріотипі замість звичних 46. Першим у кінці ХІХ століття на цей недуг звернув увагу англійський лікар Джон Ленґдон Даун, його прізвище й дало назву.
Аби підвищити рівень поінформованості суспільства про синдром Дауна і звернути увагу на необхідність поліпшення якості життя та інтеграції у суспільстві людей із синдромом Дауна у всьому світі проводять різноманітні заходи. Одна таких з акція «Різнокольорові шкарпетки», головний посил якої - «Ми всі різні, але маємо рівні права. І я поважаю права інших людей»!
Учні 6-Г класу з класним керівником Місюрою Олександрою Сергіївною одягнули шкарпетки, щоб виявити підтримку людям з синдромом Дауна! Кожна людина є цінністю в світі!

Дізнатись більше -

 

Година спілкування "Я і колектив"

Спілкування в підлітковому віці є провідною діяльністю. Спілкуючись, діти пізнають себе, формують певні позитивні якості, висловлюють емоції та почуття.
Година спілкування "Я і колектив" відбулася в 5-Е класі, де діти взаємодіяли у групах, позбавлялися рис, які ускладнюють відносини у колективі та набували хороших характеристик, які допоможуть створити дружню атмосферу в класі.

 

 

Діалог з молоддю «Здолаємо туберкульоз разом»

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. З цієї нагоди у Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся діалог з молоддю Рівненського ліцею № 12. Захід «Здолаємо туберкульоз разом» провела практичний психолог сектору профілактики та боротьби зі СНІДом центру соціально-значущих захворювань Рівненський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Тетяна Радченко. Спілкування відбувалося у форматі питання-відповідь. Молодь дізналася історію відкриття збудника туберкульозу, вигляд мікробу під мікроскопом та інші історичні факти.
 

Пропедевтична бесіда з представниками поліції

За сприяння мами, учениці 1-Б класу, Жуковської Софії, шкільні офіцери поліції провели профілактичну бесіду з вихованцями 1-х класів ГПД Сидоркевич Г.М., Прокопець Л.Я., Лафети А.А., Павлішин Н.О.
Вони звернули увагу на дотриманні правил дорожнього руху, вирішення конфліктних ситуацій , безпеки в інтернеті.
Дякуємо за співпрацю батькам і офіцерам поліції.

Дізнатись більше -

 

Семінар вчителів польської мови на базі РЛ №12

15.03.2023 на базі РЛ#12, Залюбовська Валентина Леонтіївна провела інтерактивний семінар вчителів польської мови ЗЗСО Рівненської ТҐ "Сучасний урок польської мови в 5-6 класах НУШ: особливості та можливості". Поділилась досвідом застосування інтерактивних методів навчання на уроках польської мови. Вчителі обговорили питання формувального оцінювання у класах НУШ, активно взаємодіяли та взяли участь у тренінговому занятті.
 

Профорієнтація

Сьогодні учні 7-А та 9-А класів у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону доєдналися до Всеукраїнського уроку з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців та кар'єрних радників.
На початку ефіру перед школярами виступив міністр освіти та науки С. М. Шкарлет.

 

Зустріч з викладачами КНУ

14 березня у Рівненському ліцеї 12 пройшла зустріч учнів з викладачами фізичного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка. Школярі більше дізналися про сучасні спеціальності і професійні напрямки, які споріднені з фізикою. Обговорили специфіку навчання, наукової діяльності і життя студентства КНУ. Нажаль повітряна тривога лунала тричі, але спілкування відбувалася і в укритті.
Учні РЛ 12, РЛ 1 , РЛ 24 взяли участь в олімпіаді від фізичного факультету. І з нетерпінням чекають зворотньої оцінки своїх досягнень.
Ми вчимося і навчаємо!

Дізнатись більше -

 

День числа π

Сьогодні учні 7А класу долучились до всесвітньої традиції відзначати 14 березня День числа π. Спочатку дізнались історію винайдення цієї відомої константи. А потім вирішили й самі за допомогою стрічки та тубуса дослідити співвідношення довжини кола С і його діаметра d та експериментально переконались у справедливості рівності C/d= 3,14 .
 

Участь у Міжнародній тренінговій програмі

Міжнародна тренінгова програма Британської ради "Навчання у складні часи" стартувала у м.Краків( Польща) 14.03.2023р. Представники РЛ #12 Рівненської міської ради Кульчинська М.П., Затірка О.М., Бабійчук Т.П.стали активними учасниками процесу, вважаючи створення емоційно безпечного освітнього середовища однім із головних завдань начального закладу в умовах сьогодення. Чекаємо, що повернетеся озброєні новими потужними знаннями для подолання емоційного безсилля, страху, байдужості та депресії у нашій непростій професії!

Дізнатись більше -

 

Не залишайся осторонь. Дій!

«Бачиш насильство? Не залишайся осторонь. Дій!» - саме до цього сьогоднізакликали учнів 9-х класівРівненського ліцею №12 представники ГО «100 % life Рівне». Законодавство розглядає чотири категорії домашнього насильства: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Кожен прояв насильства робить наше перебування небезпечним, тому не стоїмо осторонь чужої біди.

Дізнатись більше -

 

Просвітницька гра

Колективні ігри відіграють важливу роль у формуванні впевненості, допомагають здружувати дитячий колектив. Завдяки їм школярі навчаються діяти разом, допомагати один одному, не бути байдужими.
Під час інформаційно - просвітницької гри "Ліза та її друзі подорожують світом", групи учнів 5-их класів були проінформовані правилами безпечної поведінки під час подорожей, та в процесі командної роботи виробили навички безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях, які можуть нести небезпеку.

 

 

Декадник превентивного виховання

В рамках декадника превентивного виховання шкільні офіцери поліції провели профілактичні бесіди з учнями 5д, 5е, 7е класів. Учні мали змогу отримати відповіді на питання, які їх турбували: безпека в Інтернеті, порушення прав людини, булінг у школі, вирішення конфліктних ситуацій, особливості розвитку підлітка тощо. Дякуємо за цікаві і змістовні відповіді.

Дізнатись більше -

 

Шевченківські дні в РЛ №12

Весна починається з Шевченка...

І знову звучать пророчі слова великого генія і пророка, духовного батька України, що не втрачають актуальності і сьогодні.  Тарас Григорович Шевченко - ім'я, що відоме не тільки Україні, але й усьому світу.  Вірші Т.Г. Шевченка - це невичерпне джерело мудрості.  Він пробуджував, пробуджує і пробуджуватиме в українцях приспану душу.

Традиційно на початку березня у нашому закладі проходять заходи до дня народження Тараса Григоровича.

Цьогоріч у ліцеї проводився челендж "5 днів з піснями на слова Т. Г. Шевченка".

Більше про відзначення Шевченківських днів у РЛ №12 можна прочитати тут: