gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні359
mod_vvisit_counterВчора406
mod_vvisit_counterЗа тиждень359
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3360
mod_vvisit_counterЗа місяць2948
mod_vvisit_counterПопередній місяць15604
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1502927

Online (за останні 20 хвилин): 8
Ваш IP: 3.89.204.127
Сьогодні: 06-12-2021 14:41
   . ,

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору

 

У ХХ столітті українці пережили три масові голоди: 1921-1923, 1932-1933 та голод 1946-1947 років. Найбільшим був Голодомор 1932-1933 років геноцид українського народу, який здійснювався радянською владою. Спланована конфіскація врожаю зернових та всіх інших продуктів харчування у людей представниками радянської влади протягом Голодомору 1932-1933 років безпосередньо призвела до вбивства голодом у мільйонних масштабах, при цьому радянська влада мала значні запаси зерна в резервах та здійснювала його експорт за кордон під час Голодомору.
Протягом десятиліть масове вбивство людей штучним голодом яке навмисно замовчувалося радянської владою, і взагалі заборонялося про нього де-небудь згадувати.
За даними Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду 1932-1933 років, від голоду померли 10,5 мільйона українців.

 

 

З 22.11 по 26.11. – тиждень права

З 22.11 по 26.11. – тиждень права.
З метою ознайомлення дітей з міжнародним документом «Конвенцією ООН про права дитини» та виховання поваги до інших людей було проведено виховні години «Казкова подорож країною права». Учні 4-х класів інсценізували казки для 2-В,Д, 3-А,Б, В, Д класів; на казкових прикладах показали як порушуються права дітей. Всі учасники отримали масу емоційного настрою. Велика подяка за творчу підготовку до заходу класоводам 4-х класів: Прокопець Л.Я. , Іванюк Л.В., Данилюк О.О., Грибчук С.М.. Брезі Н.І., Талащук Т.М. та їх учням за емоційні, артистичні виступи.

Посилання -

 

Турнір "Шахова дошка"

З метою розвитку логічного мислення, пам'яті, уваги, швидкості на ГПД учнів 4-их класів ( вихователь Шиманська Ю.В.) було проведено турнір "Шахова дошка".

 

Сподіваємося, наші мрії здійсняться...

Сьогодні розпочалося активне голосування учнів всіх навчальних закладів за проєкти Шкільного громадського бюджету. Не пасуть задніх і наші учні. Всі у піднесеному настрої з надією на перемогу. Особливо переживають і щодня тримають кулаки автори проєктів та їх наставники

 

Свято, встановлене "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії"

Свято, встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.


 

Розвиток інтересу дітей до поезії

З метою розвитку інтересу дітей до поезії, до виразного, образного слова на ГПД для учнів 1-В, 1-Г класів (вихователь Бугайчук О.О.) було проведено читання віршів про прекрасну пору золотої осені «Без пензлика, без олівця розфарбувала деревця».


 

Гарна білосніжна усмішка - ознака міцного здоров'я

Гарна білосніжна усмішка - ознака міцного здоров'я. На групі продовженого дня учнів 2-А, 2-Б класу (вихователь Оксенюк А.А.)за допомогою творчої роботи діти дізналися що шкідливо, а що корисно для здорових зубів. Виховували вміння доглядати за ротовою порожниною.


 

До 19 листопада триває промоційна акція!

 

Дорогі друзі, учні 7-11-х класів!
До 19 листопада триває промоційна акція!
Ще є час. На шкільній фб-сторінці, вайбер-групах, шкільній інстаграм сторінці, сайті школи ви можете ознайомитися з нашими проєктами.
Незабаром голосування. Не зволікайте.
Наступного тижня (20-27.11) будемо голосувати.
Підтримайте наші проєкти!

 

 

CLIL – технології

З 18 по 20 жовтня зазначені вчителі Рівненського НВК-12 брали участь у трьохденному практичному CLIL – семінарі «CLIL-Fortbildung für Deutsch – und Fachlehrende der vom Goethe-Institut betreuten PASCH-Schulen in Tandems». Три дні референт Dagmar Osterloh з Німеччини ділилася з своїм досвідом проведення предметно-інтегрованих уроків, розповіла про форми проведення CLIL – уроків, презентувала методи навчання, а учасники могли практично в групах опрацювати отримані знання. Координацію діяльності здійснювали координатор програми PASCH –Віта Тимченко і асистент Ольга Кісельова.
15-16 листопада учасниками семінару проведено майстер-клас, за підтримки Dagmar Osterloh. Застосувавши на практиці отримані знання, учителі презентували відео – фрагменти проведених CLIL уроків в школах. Було цікаво і змістовно.
Посилання -

 

Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

 

З метою розширити знання учнів про професії

З метою розширити знання учнів про професії; виховувати у дітей бажання вчитися, повагу до праці на ГПД у 1-А класі (вихователь Случик І.І.) була проведена виховна година "Цікавий світ професій". Діти розгадували загадки, грали у гру "Продовж прислів'я", розмальовували представників своїх улюблених професій.

 

математична вікторина «Пізнайки»

З метою стимулювання інтересу учнів до вивчення математики; розвитку логічного мислення учнів, уваги, пам’яті, швидкості, допитливості; виховання вміння працювати в команді, дружелюбності, терпимості та поваги один до одного на ГПД у 1-В та 1-Г класах (вихователь Бугайчук О.О.) було проведено математичну вікторину «Пізнайки».

Посилання -

 

Практичне заняття на тему: «Робота з пластиліном. Виготовлення грибів»

З метою ознайомлення учнів із різними видами грибів, умінню розрізняти отруйні гриби за зовнішнім виглядом, розвитку уяви та фантазії на групі продовженого дня для учнів 3-А, 3-В, 3-Д класів (вихователь Климчук В.В.) було проведено практичне заняття на тему: «Робота з пластиліном. Виготовлення грибів». На даному занятті діти з радістю ліпили їстівні та не їстівні гриби, де зібрали їх цілу лісову галявину.

 

Загальноміська акція «Потурбуйсь – і будуть жити!»

Учні Рівненського НВК 12 долучилися до щорічної традиційної загальноміської акції «Потурбуйсь – і будуть жити!» (збір корму та круп для безхатніх тварин).
Було зібрано чимало крупи, корму, вітамінки, медичних препаратів, які учні передали притулку для тварин "Надія на дім"( 170 тваринок) та пані Тетяні, яка доглядає стареньких, хворих та знедолених тваринок.
Дякуємо небайдужим учням, їхнім батькам, пані Тетяні, працівникам притулку "Надія на дім" та небайдужим власникам авто, які погодилися допомогти волонтерам.
Посилання -

 

До Дня українського козацтва та Дня захисника України

До Дня українського козацтва та Дня захисника України було проведено пізнавальне заняття «Козацькому роду-нема переводу» на групі продовженого дня для учнів 2-В та 2-Д класів(вихователь Сидоркевич Г.М.), метою якого є виховання національно-патріотичних почуттів до рідної землі, де учні знайомились з життям, побутом, звичаями українського козацтва, а також розмальовували одяг козаків та символи нашої держави.

Посилання -