gototopgototop
Шкільний ранець: як вибрати найкращий?
Неякісний ранець - це загроза здоров’ю і життю дитини

Батьки завжди хочуть найкращого для своїх дітей, тому ретельно ставляться до вибору найнеобхідніших дитячих товарів. На сучасному ринку дитячих товарів, який переповнений підробками та неякісними матеріалами, дуже непросто не помилитись і не дати себе обдурити. До вибору та купівлі якоїсь речі для дитини завжди треба підходити відповідально, але при виборі шкільного ранця відповідальність зростає у декілька разів, адже неякісний шкільний ранець – це загроза здоров’ю і життю дитини.

Говорячи про здоров’я дитини, маємо на увазі те, що поганий ранець призводить до проблем із поставою, а згідно зі статистичними даними, в Україні поширеність порушення постави у дітей зросла на 50 % у порівнянні з 1996 роком. Тож пам’ятайте про те, що ранець обов’язково повинен мати тверду ортопедичну спинку. Для збереження правильної статури школяра дуже важливі ще й розміри та вага ранця: його ширина не повинна перевищувати ширину плечей дитини, а вага має бути не більшою, аніж 1,2кг. Важливо також звернути увагу на матеріали, з яких зроблений ранець, адже недоброякісні чи шкідливі речовини при тривалому використанні ранця можуть дуже негативно вплинути на здоров’я дитини. 

Ергономічна спинка ранців Херліц


Коли ми говоримо про загрозу життю дитини, яку несе неправильний ранець, то маємо на увазі відсутність світловідбивних елементів. Школярі дуже часто стають жертвами дорожніх аварій, тому необхідно дбати про максимальну безпеку дітей на дорозі. Ранець повинен мати елементи, які автоматично світяться у темряві чи за умови поганої видимості. Тільки ті ранці, які зроблять дитину помітною у темряві, є дійсно безпечними. 

Світловідбивачі і приховане світло в замку ранців Херліц


Обов’язкова умова – зручність у використанні для дитини

Наступна умова, яка відрізняє якісний ранець від неякісного, – це зручність у його використанні для дитини. Потрібно звернути увагу на те, чи може дитина самостійно відрегулювати довжину лямок. Це дуже важливо, оскільки лямки доведеться часто підтягувати або відпускати в залежності від одягу та зросту дитини. При цьому ремені повинні бути відрегульовані так, щоб ранець знаходився чітко на спині дитини, а ніяк не нижче попереку. 

При купівлі ранця переконайтесь, що дитині зручно його відкривати і закривати. Замок має бути зручний для дитини і надійний, адже замки і лямки ламаються в ранцях найчастіше. Важливо також, щоб внутрішній простір ранця був добре організований. Наявність кількох внутрішніх відділів та кишень допоможе рівномірно розподілити навантаження та зручно розкласти усе необхідне для школи. Зовнішні кишені на ранці – це велика перевага, яку оцінить кожний школяр. Щодо матеріалу, з якого виготовлено ранець, найкраще, звісно ж, зупинитись на міцному, водонепроникному та брудостійкому матеріалі. Такий ранець буде зручно чистити і він надійно захистить усі книжки та зошити від намокання у погану погоду. 

Поворотний замок на ранцях Херліц


Батькам потрібно уважніше ставитись до того, що лежить у дитини в ранці, бо ж якщо не контролювати, що дитина бере із собою до школи, то замість необхідних книг і зошитів, шкільний рюкзак незабаром може бути заповнений чимось геть іншим. Багато дітей бувають розсіяними і забувають витягати книги, зошити або фарби, які їм наступного дня вже не потрібні в школі. У результаті ранець стає перевантаженим і загрожує правильній поставі школяра. Запам'ятаєте і навчіть дитину, що у шкільному портфелі мусить лежати тільки те, що необхідно на уроках, а також їжа і невелика пляшка води чи соку. 

Шкільні ранці Herlitz Masters SL (Херліц) – одні з найкращих

Розглянемо детально, які переваги шкільних ранців Херліц і чи відповідають ранці цієї марки усім вимогам, про які йшлося вище. Усі шкільні ранці Херліц мають ортопедичну спинку, яка, окрім того, ще й «дихає» і забезпечує комфорт дитини навіть у спеку. Ранці Херліц вирізняються мінімальною вагою при максимальній міцності та великому об'ємі – ранець Master SL важить лише близько 1,2 кг! Рюкзак зручно і безпечно носити, оскільки він не ширший за спину дитини, верхній край наплічника закінчується рівно на висоті плечей дитини, а нижній край ідеально спирається на кості тазу. Якщо Ваша дитина носитиме ранець Masters SL , її спина та постава зазнаватимуть зовсім невеликого навантаження, адже рюкзак повторює лінію спини, прилягає до тіла, забезпечує оптимальний розподіл ваги та оснащений подушкою у хребтовій частині

Ранець із набору Херліц «Пірат Джек


Ранці Херліц обладнано світловідбивними смугами і прихованим світлом у замку. Усі ці елементи автоматично світяться у темряві та за поганої погоди, забезпечуючи максимальну безпеку дитини на дорозі. Магнітний замок ранця легко відмикається та замикається, адже він працює за поворотним принципом. Ранець має широкі, обшиті м'якою подушкою шлейки, які дитині легко самостійно регулювати. Добре організований внутрішній простір сприяє максимально ефективному розподілу навантаження. У ранці Masters SL є багато кишень та відділів, у яких можна зручно розташувати усе необхідне для школи. Дві зовнішні кишені закриваються на заліпах і вміщують усе, що треба мати під рукою. Шкільні ранці Herlitz Masters SL виготовлено із міцного, водонепроникного і брудостійкого матеріалу. Ранець легко миється вологою ганчіркою і не пропускає воду навіть у сильну зливу чи снігопад. 

Набір Херліц із шести предметів


Звернемо особливу увагу на шкільні набори від Херліц з шести предметів, до яких входить шкільний ранець Masters SL, нагрудна сумка, пляшка, подвійна бутербродниця, пенал (6 кольорових олівців, 6 фломастерів, 1 гумка, 1 лінійка, 1 стругачка, 1 олівець), спортивна сумка для хлопчиків і косметичка для дівчаток. Із таким набором дитина матиме усе необхідне для школи: якісний та зручний ранець, пенал із канцелярським приладдям, пляшку і бутербродницю, щоб носити обід до школи, а також маленьку нагрудну сумочку для важливих дрібних речей. Хлопці у наборі одержать ще й спортивну сумку, в яку можна покласти усе необхідне для спортивних занять, а дівчата одержать зручну косметичку. Зручність у використанні та яскравий дизайн усіх елементів набору від Херліц гарантовано сподобаються Вашій дитині, а Ви оціните якість і безпечність ранця Masters SL. 

Пам’ятайте, що при виборі шкільного ранця не варто заощаджувати, купуючи неякісний товар, адже це не просто сумка для книжок і зошитів. Ваша дитина носитиме шкільний ранець на спині тривалий час і неякісний ранець погано впливатиме на її поставу, може бути небезпечним для здоров’я і життя дитини. Мудрі батьки відповідально підходять до вибору шкільного ранця і купують якісний товар, дбаючи про добробут і безпеку своїх дітей.

Матеріал з http://www.mama-tato.com.ua