Круглий стіл "Демократичні зміни шкільного середовища"

Демократичні зміни шкільного середовища було обговорено 25.04.2016 у колі учнів, їх батьків та педагогічних працівників НВК-12 м. Рівного. Модераторами зустрічі були тренери Всеукраїнської Програми "Демократична школа" С. Присяжнюк та А. Ковтонюк. Учасниками круглого столу відзначено реалізовані цікаві ініціативи учнів школи та позитивну динаміку змін у навчальному закладі. Унікальним є досвід співпраці школи із батьківською громадськістю. Батьками та дітьми було зазначено, що демократичні зміни у школі, а згодом і у суспільстві починаються, в першу чергу, із встановлення демократії у сім'ї та налагодження партнерства із сім'ями вихованців. Цікавим є те, що в ході обговорення та аналізу роботи школи за останній навчальний рік у НВК-12 спостерігається позитивна неочікувана динаміка, за рекомендованими центром Вергеланда критеріями, у всіх сферах змін:) Педагогічний колектив переконаний, що консолідація зусиль із батьківською громадськістю забезпечить комплексні та всесторонні зміни які приведуть до успіху і змінять свідомість підростаючого покоління, тим самим забезпечать демократизацію навчально-виховного процесу та суспільства в цілому. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо рухатися вперед, тому плануємо стратегічні плани на майбутнє.
ДІЄВЕ ПАРТНЕРСТВО-УСПІШНА ШКОЛА- ДЕМОКРАТИЧНЕ СУСПІЛЬСТВО.