Відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого

Уже багато років поспіль учні нашої школи є учасниками різноманітних проектів, організаторами яких є наші сусіди з Польщі. Кожного разу наші діти із задоволенням беруть участь у поїздках і щоразу залишаються задоволеними організацією дитячого відпочинку, рівнем культурної та оздоровчої програми. Такий відпочинок для дітей - це море позитивних вражень від побаченого та почутого. Особливо цікавим та різноманітним був відпочинок на травневих святах цього року. Ми відвідали саме серце сучасної республіки Польщі – Варшаву.

Гарна старовинна легенда розповідає, що місто заснували юнак-рибалка Варс та прекрасна русалка Сава, які дуже кохали одне одного, та поєднали свої долі. Образ русалки з тих пір є символом Варшави. Саме тут тече бурхливе повсякденне та туристичне життя міста.

Звичайно, відвідати всі розваги Варшави, мабуть, неможливо. Адже в європейській столиці їх величезна кількість. Розпочалась наша екскурсія з  Панорами міста з висоти 30-го поверху. Продовжили огляд у Старому місті, яке входить до Переліку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходяться унікальні готичні костьоли, будинки в стилі ренесанс та бароко. Від Старого міста до колишньої літньої резиденції короля Яна III Собеського, у Вілянуві, веде Королівський тракт. Таким чином, ми зробили прекрасну історичну прогулянку.

Королівський замок – символ польської держави. Під час Другої світової війни він був пограбований та знищений фашистами, але поляки у 1984 році повністю відновили оплот своєї державності.

Поїздка до Лазенок – Палацу на воді або літньої резиденції останнього польського короля Станіслава Августа Понятовського – принесла багато добрих вражень від побаченого.

Музей Фредеріка Шопена - це щось просто неймовірне за своєю унікальністю! Було цікаво як дітям, так і дорослим, як прихильникам Шопена, так і людям, далеким від  музики взагалі. Задум інтерактивного музею з проекціями у вигляді нотних зошитів, навушники,від торкання яких починає литися музика в напівтемній залі - просто неперевершеий! Цей музей-must see Варшави!!!

Цього разу ми мешкали в люксовому пансіонаті, розташованому у крає видному містечку на околицях Варшави, на правому березі річки Вісли. Ця місцевість просто заворожує своєю неповторною природою, вона казкова!  До наших послуг були ігрові майданчики, місцевий аквапарк , чудова національна кухня і гостинний персонал.

Дякуємо організаторам і особисто директору школи Лагодюк Вікторії Юріївні за незабутні спогади, які Ви подарували нам та нашим дітям)) Ми з нетерпінням чекаємо наступних поїздок!

З повагою, класний керівник та учні 5-Г класу