21-22 жовтня 2021 відбувся шкільний проєкт "Traumberuf in der Zeitperspektive. Tradition oder Zukunft? " в рамках ініціативи від Goethe-Institut "Школи: партнери майбутнього", в якому брали участь учні 9-10 класів (Соломія Курятник (9-В), Дарина Лавренюк (9-В), Софія Кончинська (9-В), Ольга Яворська (9-В), Анастасія Юрчик (9-В), Анастасія Новак (9-В), Катерина Сидорук (10-В), Галя Тімраз (10-В), Ігор Черненков (10-В), Максим Горошко (10-В), Максим Ковалевич(10-В)). Протягом двох днів учасники проєкту у різних формах працювали над темою "Професії майбутнього", а саме: перегляд відео "Як смакує професія моїх батьків?", працювали в групах, вчилися аналізувати та описувати графіки на тему "Що для мене важливо у виборі професії?", досліджували тему "Професії минулого, сьогодення та майбутнього", створювали та презентували плакати, проходили онлайн-опитування "Яка професія підходить мені найбільше?", грали в ігри Kahoot і пантоміму та багато розмовляли німецькою мовою. Бажаємо учасникам успіху при виборі майбутньої професії!