gototopgototop



Osvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1162
mod_vvisit_counterВчора1729
mod_vvisit_counterЗа тиждень1162
mod_vvisit_counterПопередній тиждень17608
mod_vvisit_counterЗа місяць2891
mod_vvisit_counterПопередній місяць65220
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)2493445

Online (за останні 20 хвилин): 24
Ваш IP: 216.73.217.138
Сьогодні: 02-08-2026 18:17
   . ,

CLIL – урок з геометрії

02.03.2019 у Рівненському НВК-12 проведено навчальне заняття з геометрії в 10-Б класі за технологією CLIL з елементами STEM освіти. Було цікаво працювати з учнями за новітніми технологіями навчання. Складний навчальний матеріал може бути доступними, якщо є зворотній зв'язок і учні мають бажання пізнавати нове ( 10-Б - ВИ МОЛОДЦІ! )
В умовах відсутності фінансування на забезпечення наочністю, доволі не просто  створювати умови для творчості дітей. Нам вдалось мотивувати та зацікавити учнів через спонукання до відкриттів. Це було справжнє живе спілкування в процесі пізнання. Дякую за професіоналізм вчителю німецької мови Мороз О. М., яка у НВК-12 є координатором проекту Гете-інститута "Школи: партнери майбутнього" ( PASCH ). Мені було дуже приємно працювати в парі із щирою та відповідальною людиною, яка є високопрофесійним Учителем з великої літери.
"Жодна зірка не засяє, поки не знайдеться людина, яка буде тримати ззаду чорне полотно" ( Вінстон Черчилль ) 
Ми, з О. М. Мороз, щиро дякуємо за допомогу у виготовленні наочності до уроку 
вчителю німецької мови С. Ревуцькій, вчителю малювання О. Полоненко,
вчителю трудового навчання Є. Прокопецю, інженеру програмісту С. Косткевичу. Дякуємо заступнику директора Л. В. Бондарук за здійснену перестановку уроків та створені умови для проведення навчального заняття.
Дякуємо Гете-інституту за постійну співпрацю у напрямку підвищення кваліфікації учителів та популяризацію інноваційних технологій навчання. Приємно, що Гете-інститут планує забезпечити наочністю проведення таких занять. Ми вже з нетерпінням чекаємо скриню із навчальними матеріалами!
Найближчим часом презентуємо відео проведеного навчального заняття. Переконана, що майбутнє за CLIL технологіями та STEM освітою. Це коли створюється розвивальний простір і діти в процесі неформального спілкування отримують важливі життєві компетенції.

Фото -