gototopgototop



Osvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr

Статистика відвідувань


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні984
mod_vvisit_counterВчора1729
mod_vvisit_counterЗа тиждень984
mod_vvisit_counterПопередній тиждень17608
mod_vvisit_counterЗа місяць2713
mod_vvisit_counterПопередній місяць65220
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)2493267

Online (за останні 20 хвилин): 21
Ваш IP: 216.73.217.138
Сьогодні: 02-08-2026 15:04
   . ,

Україна – минуле і сьогодення

… Несла свій хрест мовчазно Україна,

Але  не стала в скруті на коліна,

Хоча  й звірячий був над нею суд.

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни.

Ось уже 84 роки щемить, тужить зранене серце, котиться пекуча сльоза скорботи у роз'ятрене тіло матері - України. 5 років минуло з того дня, як київський майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

 

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, пам’яті українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після трагедії XX століття, пам’яті загиблих на київському майдані 2014 року був присвячений патріотичний захід «Україна: минуле і сьогодення», який пройшов цими днями у НВК№12 м. Рівного. Для всіх присутніх ненадовго актова зала школи стала храмом духовності, храмом Скорботи і Пам’яті. Знову зустрілися два покоління - ветерани територіального центру реабілітації пенсіонерів та ветеранів та учні школи,  щоб вшанувати загиблих від голодомору 1932-1933 років та загиблих на київському майдані 2014 року. Ведучі заходу, Бяла Надія та Дмитрук Ігор, зачитали присутнім страшні факти трагедії ХХ століття. Глядачі мали змогу переглянути кадри з хроніки подій 1933року та 2014 року. Перед присутніми виступив хор ветеранів «Надвечір’я» (художній керівник  Іванько Зоя Миколаївна), вокальне тріо Плутенко Юлія, Свобода Марія, Залевська Ольга(художній керівник Діхтяренко Тетяна Миколаївна), танцювальний ансамбль «Дванашки» (художній керівникКлимець Галина Григорівна). Також перед присутніми  Голова ветеранського осередку Гладунова Євгенія зачитала моторошні свідчення очевидців голодомору  із нової книги «Голодомор» видавництва «Просвіта».

Тож пам’ятаймо минуле заради нашого майбутнього.

Савсуненко Т.В., педагог-організатор

Переглянути фото...