gototopgototop

Екскурсії

День іменинника у 7В

 

Уже доброю традицією у 7-В класі (кл.керівник Мазурок Анна Петрівна) стало відзначати екскурсійною поїздкою День іменинника кожної пори року. Цього разу королями свята були літні іменинники, а сам центр подій розгортався у Костопільському музеї лісу. Під час екскурсі діти дізналися та, навіть, побачили деяких преставників флори та фауни Рівненщини. У розважальній програмі були ігри (футбол, бадмінтон, твістер), естафети та урочисте вручення подарунків. На свіжому лісовому повітрі у школярів рогорівся неабиякий аппетит, тож батьки швидко влашували святковий стіл, коронною стравою якого став грузинський плов.


Як завжди учні 7В цікаво та весело провели час у колі своїх друзів, за що щиро дякують дорослим, які організували свято: класному керівнику Анні Петрівні та батькам.

 

Фото -


 

Екскурсія до Станції юних натуралістів

24 травня учні 4-А класу зі своїм класним керівником Іванюк Ларисою Василівною та батьками мандрували екологічною стежкою по території станції юних натуралістів, що знаходиться на околиці м.Рівного.
Під час подорожі діти довідалися про важливість бережливого ставлення до природи, побували у живому куточку. У станційній світлиці «Берегиня» вивчали традиції і звичаї українського народу. У куточку екзотичних рослин довідалися про особливості вирощування малопоширених рослин, зокрема: тюльпанового дерева, катальпи, гінкго білоби та інших.
Привернула увагу учнів станційна пасіка та голубівня.
Школярі дізналися, що займаючись у профільних гуртках, можна ознайомитися з рядом професій, які не охоплює шкільна програма, зробити довкілля цікавим та змістовним.

Фото -

 

Екскурсія до Рівненського зоопарку

 

Позитивно, пізнавально та душевно закінчили навчальний рік, наші діти, учні 3-Г класу, вчитель Квятковська Л.Ф. Вчора, 28 травня, батьки та діти класу мали спільну екскурсію до нашого Рівненського зоопарку. Без перебільшення - це місце, куди хочеться повертатися не раз.

Фото -

 

Люби і знай свій рідний край!

Мій рідний край – це мова, пісні, книжки, а ще звичаї і традиції народу. Щоб краще це зрозуміти – треба зазирнути у історичне минуле нашого краю. Саме таким віконцем в давнину для учнів 2 – Е класу стало відвідування 24 травня 2018 р. Рівненського обласного краєзнавчого музею разом з вчителем Галганець І.В.
Діти ознайомились з музейними експозиціями відділу природи Рівненщини та побували у відділі давньої історії, де дізнались про історію речей. Екскурсоводами були Веденко Інна Петрівна та Юрчук Ольга Павлівна. Учнів класу було поділено на 2 групи, це давало змогу кожній дитині максимально наблизитись до експонату, а до деяких, навіть, і доторкнутись. Від цього у дітей виникало відчуття старовинного духу, захоплення, піднімався настрій, хотілося дізнаватись ще і ще…
Красу та неповторність нашого краю діти відчули тоді, коли у вітринах розглядали рештки органічного світу, корисні копалини, види тварин, більшість з яких занесено до Червоної книги, а також знаряддя праці, зброю, предмети побуту, глиняний посуд різних культур кам'яного віку…
І це далеко не вся різноманітність речей, яку можна побачити в експозиційних залах.
Побувавши у цьому храмі історії, культури та природи школярі залишили тут частинку своїх сердець. Нехай теплота їх і надалі допомагає музейним працівникам шукати, зберігати та представляти для широкого загалу унікальні експонати різних епох.

Фото -

 

Екскурсія до філії Приватбанк

Наші діти, учні 3-Г класу разом з вчителем Квятковською Л.Ф. 17.05.2018 мали пізнавальну екскурсію до філії Приватбанк. Дітям показали та розказали багато цікавинок, можливо хтось навіть захотів стати справжнім банкіром)). Доброзичлива атмосфера та подарунки дітям на довго запам'ятаються

Фото -

 

Відвідини Костопільського музею лісу

 

18 травня учні та батьки 1-А класу відвідали Костопільський музей лісу. В ньому вони познайомилися з фауною та флорою нашого краю, чим користувалися наші предки в побуті. Всім сподобався куліш та лісовий чай. Також діти розважалися на майданчику та милувалися красою природи. З сувенірами та позитивними емоціями всі повернулися додому.

Фото -

 

Прогулянка екологічною стежкою

22 травня учні 2-Д класу разом з класним керівником Гисюк Н.В., а також з батьками відвідали Костопільський Музей лісу, де була можливість екскурсій як в музей так і на пізнавальну прогулянку екологічної стежки "Музейна перлина". Святкували також День іменинника ... Всі отримали море задоволення та незабутні враження!

Фото -

 

Екскурсія у Березнівський дендропарк

22 травня учні і батьки 5-Г та 5-Е класу НВК №12 відвідали Березнівський дендропарк, розташований на території лісового коледжу. Дітям сподобались каскади ставків, обладнані майданчики, безліч декоративних рослин, березовий гай. При поверненні назад діти чудово відпочили серед дерев на свіжому повітрі у Костопільському музеї лісу.

Фото -

 

Екскурсія у Музей лісу

21-травня учні 4-В класу відвідали Музей лісу,що знаходиться у м.Костопіль.Діти ознайомилися з рослинним та тваринним світом рідного краю.Захоплюючою та цікавою була прогулянка екологічною стежиною та Березнівським дендропарком.Діти отримали безліч позитивних емоцій та вражень.Щира подяка класному керівнику, Грибчук С.М., за чудову екскурсію та гарно проведений час.

Фото -

 

Особлива екскурсія

21.05.2018 учні 2-В класу разом із улюбленим вчителем Невелічук Ларисоювідвідали Музей лісу та безліч інших цікавих місць. Це особлива екскурсія, адже це була перша самостійна подорож класу без супроводу батьків. Проводжаючи зранку дітей в дорогу, можна було помітити певне хвилювання на обличчях мам і тат. Проте, зустрівши своїх юних туристів стомлених, але щасливих і з безліччю емоцій, ми зробили висновок, що наші діти дорослішають з кожним днем. Дякуємо за безцінний досвід!

Фото -

Батьки 2-В класу

 

Екскурсія рідним краєм

 

Сьогодні 6-Г клас дуже добре відпочивав с. Рокине та відвідав Тунель Кохання. Діти залишилися задоволені.

Фото -

 

Екскурсія до м.Луцьк

21 травня учні 2-А та 3-Б кл. НВК 12 разом з класними керівниками Марчук О.А. та Мартинюк Л.І., а також батьками відвідали одне з найдавніших міст Західної України - Луцьк, яке зберігає у собі багато таємниць і легенд, від якого віє загадковістю і величчю. Всі отримали позитивні емоції та незабутні враження.
Щира подяка мамі Коркош Надії-Олені Пилипівні за допомогу у організаціі екскурсії та батькам за супровід і підтримку.

Фото -

 

Еукскурсія до мисливсько-спортивного комплексу "Сокіл"

20 травня 2018 р. учні 1-Г класу та батьки разом з вчителем Мусійчук Оленою Олександрівною, побували в мисливсько-спортивному комплексі "Сокіл". Діти мали змогу відпочити на чудовому дитячому майданчику, покататися на конях, пограти в різноманітні ігри, а батьки тим часом готували смачний куліш та шашлик. Діти залишилися задоволеними з приємним враженнями повернулися додому. Думаємо, що це стане хорошою традицією нашого класу. Це тільки 1-й клас, попереду в нас ще багато поїздок!

Фото -

 

Екскурсія до Рівненського льонокомбінату

В День вишиванки 1-В клас НВК 12 у відповідному вбранні відвідали виробництво Рівненського льонокомбінату, де їм провели чудову екскурсію і діти побачили як створюється тканина, наноситься на неї малюнок, викроюються деталі одягу та згодом зшиваються, щоб ми всі могли купити в магазині гарні речі. Отож ми вміємо і вчитися, і розширювати свій кругозір!

 

Подорож по видатних місцях Острога

Сьогодні учні 3-Б класу НВК-12 разом з батьками та кл. керівником Лапчук В.Б. здійснили цікаву подорож по видатних місцях Острога. Вони відвідали Острозьку академію, замок князів Осрозьких, Межиріцький монастир, джерело св.Миколая. Та особливо всім сподобалося у музеї книги. Крім цікавої пізнавальної екскурсії діти мали змогу продемонструвати й свої знання. Проявили себе кмітливими й розумними, показали своє виховання. Мали змогу в музеї потренувати свою каліграфію за допомогою справжнього пера.
Маємо бажання й надалі подорожувати Україною та відкривати для себе нові цікаві її куточки.


 

Поїздка до Львова

29 – 30 березня відбулася екскурсія  гуртка "Історичне краєзнавство" до м.Львів\

Переглянути фото...

 

Подорож за маршрутом Рівне - Межиріцький Свято-Троїцький монастир - Острозький замок

Учні-краєзнавці, 10 березня 2017 року, здійснили подорож за маршрутом Рівне - Межиріцький Свято-Троїцький монастир - Острозький замок - Рівне. Мета юних істориків-краєзнавців: дослідити фортифікаційне будівництво 14 - 17 століть, мистецтво іконопису, різновиди іконостасів, історію зміни архітектурних стилів і самої православної віри волинян.

Монастир заснований ченцями Києво-Печерської лаври, про що згадується у літописі після 1240 року.

Перша письмова згадка про село Межиріч - 3 липня 1396 рік в Луцьку у грамоті Великого князя Литовського Вітовта. В цій грамоті Вітовт дає Острог для князя Федора Острозького разом з Межиричем. Федір Острозький має тут укріплений замок, посеред нього стояла дерев'яна Троїцька церква. З самого початку церква стала центром монастирського комплексу, що мав і оборонне значення. Князь вибрав місце на підвищенні, оточене річками Вілією та Збитенкою. Вся територія була оточена дерев'яно-земляними укріпленнями.

 

Андріївські вечорниці у Рівненській обласній бібліотеці

Традиції прививаються змалечку. У Рівненській обласній бібліотеці для учнів 6-А влаштували справжні Андріївські вечорниці. Дівчата ліпили вареники та ворожили. Хлопці змагалися між собою у конкурсах та кусали калиту.

Джерело: sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid=63622


 

Жовтневий день у Львові

Вивчаючи історичне минуле України, учні 4-а та 4-е класів (вч. Мусійчук О.О., Кадепська Г.М.) побували на екскурсії в м. Львові.

Сумний жовтень цього дня виявився сонячним та сухим. Екскурсія розпочалася радісним настроєм дітей. Адже вони на території музею архітектури і побуту «Шевченківський гай» отримали музичні інструменти та вперше виконали коломийку з відомим музикантом під час майстер-класу.

Після цього учні побували в старовинному приміщенні, де здавна спеціальними пристроями отримували льняну та соняшникову олію. Ще діти відвідали колишню дерев’яну церкву та школу, збудовані в 1879р.. мали змогу побувати на майстер-класі по виготовленню ляльок-мотанок, спостерігали за колекцією старовинного українського одягу.

Здивували учнів і тварини, які є на території музею. А особливо старий крук, який радо «спілкувався» з відвідувачами.

 

Замки Львівщини

21.05.16 учні 3-а та 3-е класів (вчителі Мусійчук О.О., Кадепська Г.М.) побували на екскурсії за маршрутом Олесько-Золочів-Підгірці. Тут діти відвідали замки Львівщини. По-справжньому зацікавились школярі пім’яткою архітектури та історії ХІІІ-ХVIIIст., колишньою резиденцією польських королів в Олеську. Це найвідоміший замок Львівської області, відроджений з цілковитої руїни, в якому збережено різноманітні скульптури з дерева, старовинні меблі, картини.

 

Подорож ”Рівне-Липки-Рівне”

Гуртківці “Історичного краєзнавства” 25 квітня побували в селі Липки, яке розкинулося на мальовничих пагорбах колишніх лісів і гаїв, недалеко від Гощі.

Саме тут знаходиться Липенський Свято-Успенський чоловічий монастир, розташований поряд з природним джерелом. Про саме джерело немало легенд, одна з них пов’язана із знищенням села татарами: церква з її захисниками та більшістю бусурманів провалилася у підземелля, а на тому місці з'явилося водоймище, перетворилося згодом у цілющу воду. Саме біля джерела 1921р. засновано Свято-Успенський скит від Почаївської Лаври.

 

Подорож за маршрутом Рівне – Гоща – Рівне

Юні краєзнавці НВК №12 подорожували 12 березня за маршрутом Рівне – Гоща – Рівне.

Історичні знахідки, виявлені у різні часи на території  Гощі, підтверджують, що люди заселяли цю землю ще з доби міді та часів скіфського періоду. Давньоруське городище свідчить, що Гоща існувала вже в часи Київської Русі.

Історично пов’язують назву селища з давньоруськими словами «гостити», «гоща» і особливо – «погост», що означає певне поселення. Схожі назви знаходимо і в інших слов’янських країнах. А у перській мові слово «гоща» означає місце постою для пастухів, або територію, огороджену для худоби, тож, якщо на наших землях мешкали скіфи та арії, які були кочовими народами і випасали великі стада худоби, то свою назву селище отримало саме від них, і назва ця досить давня .

 

Подорож гуртківців «Історичне краєзнавство»

Гуртківці «Історичне краєзнавство» 27 лютого здійснили подорож за маршрутом Рівне-Дермань-Рівне з метою вивчення святинь рідного краю і історії роду Острозьких, які були ревними захисниками православ’я .

Відгуки далеких Карпат є і на Волині. Біля давнього Крем’янця піднімаються Волинські Татри, які тягнуться на північний-схід і високими пагорбами підпирають Полісся. Саме тут, під зеленим крилом Верхівського лісу і розташоване село Дермань. Свого часу селом володів князь Федір Острозький. Саме на місці нинішнього Свято-Троїцького монастиря стояв князівський замок. За життя цього князя тут було вирішено заснувати чернечу обитель. Кріпосні мури з ровом, які колись захищали князівський замок, стали відтепер огорожею монастиря, а триярусна вежа над брамою була пристосована під монастирську дзвіницю. Її неповторна архітектура і досі нагадує про інше первісне призначення цієї споруди. Мало де сьогодні (не лише в Україні, а й у світі) можна знайти в’їзну фортечну вежу, переобладнану під дзвіницю монастиря.

 

Екскурсія в музей

25.02.16р. відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей учні 3-д, 3-е, 3-з класів (вчителі Сирочук Н.П., Кадепська Г.М., Прокопць Л.Я.).

Під час екскурсії учні побували в природничому залі музею, де познайомились з багатим світом тваринного краю.

Екскурсовод музею зацікавив школярів інформацією про тварин лісу, боліт і річкових заплав, культурних ландшафтів. Для третьокласників новими стали відомості про кількість зозуленят в чужих гніздах протягом  літа, особливості життя чорних лелек, їжаків, птахів-нирків. В музеї широко представлені чучела багатьох птахів, їхні різноманітні гнізда. Довго учні розглядали замасковане гніздо сороки. Особливий інтерес викликало гніздо –рукавичка синички-ремеза, яке люди використовували під час війни в своєму побуті.

 

Подорож за маршрутом Рівне-Білівські хутори-Рівне

 

Гуртківці "Історичне краєзнавство" 27 грудня 2015р., подоружуючи за маршрутом, познайомилися з:

 

  • храмами монастиря Різдва Богородиці,
  • храму ікони "Богоматері достойно є ...",
  • храму шкони Богоматері "Пошук загиблих".

 

Завдання гурківців на канікули - детально описати подорож за маршрутом, історію архітектурних споруд, іконопису (з розповідей очевидців, з довідників, з придбаної літератури).

 

Переглянути фото...

 

Екскурсія у Свято-Миколаївський монастир

Завдання вчителя – зацікавити молодь життям, щоб дитина, підростаючи очікувала життєвих пригод, вміла бачити навколо себе чудеса.

Д.Гарет.

Учні гуртка «Історичне краєзнавство» НВК №12 вивчають історію архітектурних стилів святинь рідного краю, іконопис. Бо з часу прийняття християнства і донині, монастирі були і залишаються центрами духовної просвіти, охоронцями православної віри, училищами благочестя, взірцями благодійності, милосердя і праведного життя.

Мета діяльності гуртка: прищепити любов до навчання через подорожі,  тоді наука прийде сама собою.