gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні387
mod_vvisit_counterВчора406
mod_vvisit_counterЗа тиждень387
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3360
mod_vvisit_counterЗа місяць2976
mod_vvisit_counterПопередній місяць15604
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1502955

Online (за останні 20 хвилин): 8
Ваш IP: 3.89.204.127
Сьогодні: 06-12-2021 15:52
   . ,

Нормативні документи

Eror

 

Підбірка документів, щодо дотримання антикорупційного законодавства України

 

  • «Про засади запобігання і протидії корупції» - ПЕРЕГЛЯНУТИ...
  • «Про інформацію» - ПЕРЕГЛЯНУТИ...
  • «Про звернення громадян» - ПЕРЕГЛЯНУТИ...
  • лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.11. №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків» - ПЕРЕГЛЯНУТИ...
 

Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти

Відповідно до статті 31 Закону України "Про загальну середню освіту" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державний стандарт початкової загальної освіти, що додається.

Установити, що Державний стандарт впроваджується з 1 вересня 2012 року.

2. Визнати таким, що втрачає чинність з 1 вересня 2012 р., пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 р. №1717 "Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання" (Офіційний вісник України, 2000 р., №47, ст. 2033).

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту вжити заходів для своєчасного розроблення та затвердження типових навчальних планів, навчальних програм для учнів початкової школи з метою забезпечення впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого цією постановою.

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 20 квітня 2011 р. № 462

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ

початкової загальної освіти

Загальні положення

Цей Державний стандарт початкової загальної освіти (далі - Державний стандарт), розроблений відповідно до мети початкової школи з урахуванням пізнавальних можливостей і потреб учнів початкових класів, визначає зміст початкової загальної освіти, який ґрунтується на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, полікультурності, світського характеру освіти, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості, взаємоповаги між націями і народами в інтересах людини, родини, суспільства, держави.

 

Про організацію інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту надсилає для практичного використання інструктивно-методичний лист "Організація інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах", розробленого з метою запровадження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року № 872.

Просимо зміст листа довести до відома керівників районних та міських відділів освіти, керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Інструктивно-методичний лист
"Організація навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного навчання"

 

Закон України №2442-VI «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу»

Верховна Рада України  постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У  Законі України "Про загальну середню освіту" ( 651-14 )

(Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 28, ст. 230):

1) у статті 9: частину першу викласти в такій редакції:

1. Відповідно  до  освітнього  рівня,  який   забезпечується  загальноосвітнім навчальним закладом (I ступінь - початкова школа,  що забезпечує початкову загальну  освіту,  II  ступінь  -  основна  школа, що забезпечує базову загальну середню освіту, III ступінь - старша школа,  що забезпечує повну  загальну  середню  освіту,  як правило,  з  профільним  спрямуванням  навчання),  та особливостей учнівського  контингенту  існують  різні   типи загальноосвітніх навчальних   закладів.  Школи  кожного  з  трьох  ступенів  можуть функціонувати разом або самостійно.

До загальноосвітніх навчальних закладів належать:

 

Наказ про дотримання антикорупційного законодавства України

На виконання законів України «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про інформацію», «Про звернення громадян», листів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.11. №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», від 11.08.11. №1/9-610 «Про вжиття заходів щодо викриття службових зловживань та хабарництва в системі освіти», наказу управління освіти Рівненського міськвиконкому від 08.01.2014 року №7

НАКАЗУЮ :